fbpx

E-book – wiosenna paczka hashtagów

hashtagi na insta

Dzisiaj z okazji pierwszego dnia wiosny przygotowałam dla Was kolejny, wesoły bonus! Hashtagi na Insta, które opiszą wasze wiosenne zdjęcia, przyciągną więcej ruchu pod zdjęcia i przede wszystkim są… różnorodne, ale z tej samej grupy tematycznej. Zapytasz: jakie hashtagi na Insta? A ja odpowiem: dzisiaj, te wiosenne 😉

Wiosenne hashtagi na Insta

Hashtagi pogrupowałam w 3 zestawy tematyczne: ogród, wieś i wiosna. Zestawy te podzielone są na hashtagi o różnych wielkościach.

  • Do 10 tys. wyświetleń
  • Od 10 tys. do 100 tys. wyświetleń
  • Od 100 tys. wyświetleń i więcej

Oprócz hashtagów w języku polskim przygotowałam również zestawy angielskich znaczników.

Kliknij i pobierz:

Jakie hashtagi na Insta

Zestaw pierwszy to ogród. Tutaj znajdziesz wszystkie hashtagi opisujące rośliny, przyrządy ogrodnicze, owoce, bukiety i to wszystkim tym, co możemy tam spotkać (również z towarzyszącymi nam emocjami).


Zestaw drugi to oczywiście wieś. Tutaj znajdziesz hashtagi związane z rolnictwem, działką, polem i uprawami rolnymi i ogólnie opisującymi wieś.


Zestaw trzeci opisuje wiosnę. Hashtagi bezpośrednio nawołują do wiosny, tego, co w powietrzu i dworze. Odwołują się również do naszych emocji.

Jak korzystać z wiosennych hashatgów

E-book nie wyjaśnia, w jaki sposób należy korzystać z przygotowanych znaczników. Tego dowiesz się z poniższych artykułów:

Kliknij i pobierz:

hashtagi na insta

najlepsze-newslettery

Zapisz się do NEWSLETTERA!

Nasza relacja będzie bardzo prosta: Ty wpisujesz e-miala, a ja dostarczam Ci ciekawych kąsków marketingowych, inspiracje, świeże spojrzenie i parę dobrych newsów. Będzie kreatywnie, rzeczowo, ale też i zaskakująco! Co miesiąc dorzucam Ci mały prezent dopasowany do Twoich #potrzeb.

Hashtag #dlaciebie od razu nabiera jeszcze lepszego znaczenia 😉 Widzimy się już niebawem!

Udostępnij

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Share on linkedin
LinkedIn

O mnie

Pr w torebce
Cześć! Nazywam się Olga, jestem specjalistą ds. marketingu i influencerem własnego życia 🙂 Cieszę się, że jesteś na mojej stronie, na której piszę o mojej pracy, dzielę się wiedzą, technikami i narzędziami, które pomagają w codziennych zadania marketingowca, właścicieli biznesów oraz tych, którzy aktywnie działają w Social Mediach.

Kup e-book

Co znajdziesz w poradniku?

✅ 5 skutecznych strategii na zwiększenie zasięgu na Instagramie (organicznie)
✅ 5 przykładów wykorzystania wyżej wymienionych strategii na przykładzie różnych biznesów
✅ 16 wskazówek ogólnych, aby prężniej rozwijać swoje konto
✅ 5 odrębnych instrukcji do szybkiego, samodzielnego wdrożenia
✅ 18 stron praktycznej wiedzy

Opinie

Poprzedni
Następny

Instagram

Torebka kreatywnych i skutecznych narzędzi

Nasza relacja będzie bardzo prosta: Ty wpisujesz e-maila, a ja dostarczam Ci ciekawych kąsków marketingowych, inspiracje, świeże spojrzenie i parę dobrych newsów. Będzie kreatywnie, rzeczowo, ale też i zaskakująco! Co miesiąc dorzucam Ci mały prezent dopasowany do Twoich #potrzeb.

Hashtag #dlaciebie od razu nabiera jeszcze lepszego znaczenia 😉

Widzimy się już niebawem!

instagram-swipe-up