fbpx
jak usunąć Instagrama

Gry na Instastory. Jak wykorzystać aplikację GIPHY w grach na Instagramie

Instagram jest pełen możliwości. Gry na Instastory to jeden z elementów generujących wysokie zaangażowanie w relacjach. Można je tworzyć jako statyczne obrazy, animowane rozgrywki a nawet angażujące i szybkie promocje, które przyciągną do nas klientów. Gry na Instastory mogą pomóc Ci w tworzeniu ciekawych historii. Dziś pokażę, jak wykorzystać zasoby Instagrama do tworzenia ciekawych gier na Instastory.

Czytaj dalej →
aplikacje-do-hashtagow

Aplikacje do hashtagów – zacznij tagować zdjęcia z głową

W sklepach Apple i Play mamy do wyboru naprawdę sporo aplikacji do hashtagów. Nie każda z nich jest dobra, wydajna i bezpieczna.

Czytaj dalej →
jak-dodac-klika-linkow-do-bio-tik-tok

Jak dodać link do BIO na TikToku (wiele linków)

Jeden link w BIO na TikToku to czasem zbyt mało, aby przekierować skutecznie ruch na własną stronę internetową (a raczej wiele stron!). Dlatego dziś pokażę ci jak dodać link na Tik Toku, który będzie zawierał zakładkę z kilkoma przekierowaniami w różne miejsca (własna strona internetowa, sklep, oferta, social media itp.).

Czytaj dalej →
jak-planowac-posty-na-tik-toku

Jak planować posty na Tik Toku – jak publikować video z planera

Planowanie filmów na Tik Toku jest możliwe i bardzo wygodne. Jeśli jesteś początkowym twórcą i chcesz szybko rozkręcić swoje konto, na pewno wiesz, że regularność i częstotliwość umieszczania treści video w platformie Tik Tok ma ogromne znaczenie w drodze do sukcesu.
Pokażę ci jak szybko planować posty na Tik Toku.

Czytaj dalej →
Instagram
Bucket List

Czy myślałaś kiedyś jakbyś się czuła gdybyś spełniła swoje wszystkie cele i marzenia przed śmiercią? Swoją pierwszą listę rzeczy do zrobienia przed śmiercią stworzyłam, mając 16 lat. To wtedy, zainspirowana piosenką Nelly Furtado -Bucket List, postanowiłam zrobić wszystko, aby przeżyć życie na maksa, spełniając swoje marzenia i nie czekając, aż ktoś inny zrobi to za mnie.

Newsletter

Torebka kreatywnych i skutecznych narzędzi

Nasza relacja będzie bardzo prosta: Ty wpisujesz e-maila, a ja dostarczam Ci ciekawych kąsków marketingowych, inspiracje, świeże spojrzenie i parę dobrych newsów. Będzie kreatywnie, rzeczowo, ale też i zaskakująco! Co miesiąc dorzucam Ci mały prezent dopasowany do Twoich #potrzeb.

Hashtag #dlaciebie od razu nabiera jeszcze lepszego znaczenia 😉

Widzimy się już niebawem!

instagram-swipe-up