fbpx
budowanie-marki-na-instagramie

Budowanie marki na Instagramie. Trzy bardzo ważne wskazówki na start marki w social mediach

Budowanie marki na Instagramie to proces ciągły i wymagający bardzo dużo uwagi. Nie tylko ze względu na otaczającą konkurencję, wciąż zmieniające się trendy oraz sytuację społeczną i gospodarczą, ale przede wszystkim na obraną strategię, która nie zadziała, jeśli nie będzie odpowiadała na potrzeby klientów i odpowiednio się z nimi komunikowała. Budowanie marki na Instagramie to wyzwanie, ale także piękna i bardzo kreatywna praca.

Czytaj dalej →
jak_pisać_posty_na_instagramie

Jak pisać posty na Instagramie

Jak pisać posty na Instagramie, aby skutecznie przyciągać nowych obserwujących, a obserwujących przemieniać w klientów? Myślę, że wiele z Was zadaje sobie to pytanie. Tworząc biznes na Instagramie nie mamy czasu na produkcje treści, która nie spełnia żadnej roli. Content ma czemuś służyć — w Twoim przypadku, celom biznesowym. Sprawdź, na co zwrócić uwagę przy pisaniu postów na Instagram.

Czytaj dalej →
jak_zwiększyć_ogladalność_instastories

Jak zwiększyć oglądalność Instastories

Stories to miejsce, w którym zostaną z Tobą te osoby, które Cię lubią, są Tobą zainteresowane i na prawdopodobnie mogą stać się Twoimi klientami. Nie możesz pomijać tej części Instagrama w nadziei, że jakoś to będzie bez niego. Słabe Instastories to niska oglądalność. Mocne, angażujące i ciekawe relacje niosą ze sobą wiele korzyści. Jak zwiększyć oglądalność Instastory, aby wpływać na decyzje zakupowe followersów? Podpowiadam.

Czytaj dalej →
Instagram
Bucket List

Czy myślałaś kiedyś jakbyś się czuła gdybyś spełniła swoje wszystkie cele i marzenia przed śmiercią? Swoją pierwszą listę rzeczy do zrobienia przed śmiercią stworzyłam, mając 16 lat. To wtedy, zainspirowana piosenką Nelly Furtado -Bucket List, postanowiłam zrobić wszystko, aby przeżyć życie na maksa, spełniając swoje marzenia i nie czekając, aż ktoś inny zrobi to za mnie.

Newsletter

Torebka kreatywnych i skutecznych narzędzi

Nasza relacja będzie bardzo prosta: Ty wpisujesz e-maila, a ja dostarczam Ci ciekawych kąsków marketingowych, inspiracje, świeże spojrzenie i parę dobrych newsów. Będzie kreatywnie, rzeczowo, ale też i zaskakująco! Co miesiąc dorzucam Ci mały prezent dopasowany do Twoich #potrzeb.

Hashtag #dlaciebie od razu nabiera jeszcze lepszego znaczenia 😉

Widzimy się już niebawem!

instagram-swipe-up