fbpx
Rolki na Instagramie pomysły

Rolki na Instagramie — pomysły na udane video dla marki i influencera

Rolki na Instagramie zajęły centralną część aplikacji i tym samym narobiły dużego szumu wśród marek i influencerów. Twórcy Instagrama zapowiedzieli, że algorytm będzie premiował głównie video, a to za sprawą zmieniających się oczekiwań i potrzeb użytkowników. Wiele osób szuka skutecznych pomysłów na viralowe rolki, o których dziś sporo Ci opowiem. Pomysły na rolki na Instagramie mogą być proste, ale ich wykonanie dosłownie zwalać z nóg.

Czytaj dalej →
okładki-wyróżnione-na-instagramie

Okładki wyróżnione na Instagramie. Jak stworzyć okładki do wyróżnionych relacji na Instagramie

Okładki wyróżnione na Instagramie to wizytówka Twojego profilu. Dzięki nim dodasz swojemu profilowi spójności, estetyki i wyraźnego, zgodnego z Twoim key visual wyglądu. W internecie widziałam sporo artykułów na temat okładek wyróżnionych na Instagramie, ale żaden z nich nie mówił o TRENDACH estetycznych, o których powinnaś wiedzieć.

Czytaj dalej →
jak-promowac-swojego-instagrama

Jak promować swojego Instagrama — przydatne wskazówki

Pracując z moimi klientami i patrząc na media społecznościowe całościowo, często zauważam ten sam błąd: brak łączności pomiędzy poszczególnymi platformami mediów społecznościowych. Mowa tutaj oczywiście o promocji jednego kanału w drugim. W jaki sposób możesz promować swojego Instagrama w innych mediach społecznościowych? Co zrobić, aby zwiększyć zasięgi swoich postów?

Czytaj dalej →
zdjecie-profilowe-na-instagram

Zdjęcie profilowe na Instagramie — jakie powinno być?

Zdjęcie profilowe na Instagramie to często pierwsze wizualne przedstawienie naszej osoby w aplikacji. Avatar powinien wyraźnie pokazywać nasz samych, wskazywać na charakter naszego profilu i przede wszystkim zwracać na siebie uwagę. Często to właśnie zdjęcie profilowe na Instagramie decyduje o tym, czy wejdziemy w profil, czy przewiniemy dalej.

Czytaj dalej →
wiadomosc-dm-na-instagramie

Wiadomość powitalna DM na Instagramie — jak to robić i dlaczego warto

Wiele osób patrzy na wiadomości powitalne z przymrużeniem oka. Jedni je kochają, inni zaś uważają za stratę czasu lub nachalną próbę kontaktu. Widomości powitalne na Instagramie mogą być rozpoczęciem wspaniałej przygody między Tobą a nowym followersem. Mam na to dowód. Przeczytaj sama.

Czytaj dalej →
Instagram
Bucket List

Czy myślałaś kiedyś jakbyś się czuła gdybyś spełniła swoje wszystkie cele i marzenia przed śmiercią? Swoją pierwszą listę rzeczy do zrobienia przed śmiercią stworzyłam, mając 16 lat. To wtedy, zainspirowana piosenką Nelly Furtado -Bucket List, postanowiłam zrobić wszystko, aby przeżyć życie na maksa, spełniając swoje marzenia i nie czekając, aż ktoś inny zrobi to za mnie.

Newsletter

Torebka kreatywnych i skutecznych narzędzi

Nasza relacja będzie bardzo prosta: Ty wpisujesz e-maila, a ja dostarczam Ci ciekawych kąsków marketingowych, inspiracje, świeże spojrzenie i parę dobrych newsów. Będzie kreatywnie, rzeczowo, ale też i zaskakująco! Co miesiąc dorzucam Ci mały prezent dopasowany do Twoich #potrzeb.

Hashtag #dlaciebie od razu nabiera jeszcze lepszego znaczenia 😉

Widzimy się już niebawem!

instagram-swipe-up