fbpx

Zostań influnecerką w 5 minut, czyli jak kupić gotowe konto Instagram

Boom na influencer marketing oraz osoby chcące zostać ambasadorkami licznych topowych marek przeżywa w Polsce swoje prawdziwe 5 minut. Nic dziwnego, że wysyp fałszywych influencerów na Instagramie przybiera coraz więcej imion. Walka twórców Instagrama z botami, ograniczanie zasięgów oraz liczne zmiany udowadniają nam, że prawdziwy influencer jest teraz w cenie, a lawina pseudo-Instagramerek ma słabe szanse przetrwania.

Wraz z usunięciem licznych aukcji na Allegro, których głównym produktem był lajk lub duża liczba obserwujących, pojawiło się inne rozwiązanie. Masowa sprzedaż już rozwiniętych kont na Instagramie. 30 tysięcy followersów za 1200 zł? To możliwe.

Instatips nie pomagają? Zbieraj kasę na gotowca.

Kiedy powszechne „Instatips” (wskazówki dotyczące prowadzenia profilu na Instagramie) nie pomagają najbardziej upartym Instagramerkom, sięgają one po coś więcej – po gotowce. I wcale nie mam tutaj już na myśli kupowania followersów lub kolejnego e-booka z Instatips ze wskazówkami i gotowymi rozwiązaniami. Mówię o gotowych, wypracowanych profilach, które możemy kupić w bardzo atrakcyjnej cenie. Gdzie znajdziesz te cuda? Gotowe, wypracowane profile kupisz na portalach sprzedażowych takich jak olx, Allegro, a nawet lokalne ogłoszenia. I nie będę tutaj mydlić Wam oczu…, sprawdziłam, jak naprawdę działają sprzedawcy wielotysięcznych kont i jakie pobierają za „dobra luksusowe” stawki.

instatips

Sprzedaż kont na Instagramie

Jak się okazuje, sprzedaż kont na Instagramie w Polsce jeszcze tętni życiem i to nie byle jakim. Pomimo tego, że kiedyś nieświadomych Instagramowego algorytmu początkowych użytkowników było więcej, dzisiaj osoby sprzedające takie konta często nie siedzą w tym z przypadku. Na rynku amerykańskim 1000 tys. followersów jeszcze dwa lata temu kosztowało 10$. Mało, dużo? Dla przykładu – konto, które posiada bazę 30 tys. followersów, będzie kosztowało nieco ponad 1200 zł (w zależności od kursu). W Polsce stawki wahają się pomiędzy 1500 a 1200 zł. Sprzedaż kont na Instagramie opiera się głównie na sztucznym nabijaniu followersów, ale nie jest to regułą. A o co chodzi dokładnie?


Kupię konto na Instagramie – czyli czego się dowiedziałam o Instasprzedaży

Po pierwsze od razu mówię, że nie polecam kupna gotowych profili na Instagramie, dlatego że:

  • Na 90% trafisz na nieuczciwego sprzedawcę, który popularność konta zbudował na botach. Sprzedawcę takiego można szybko zweryfikować ilością profili, które sprzedaje, statystykami wewnętrznymi i po prostu przeanalizowaniem konta w jednym z narzędzi analitycznych.

  • 10% to będą uczciwi sprzedawcy. Udostępnią Ci od razu statystyki, będą mieć często sentymentalny stosunek do profilu, fanpaga, którego tworzyli.

  • Sprzedawcy kont z bardzo dobrymi zasięgami, którzy budowali profile na podstawie własnej pracy bez użycia botów, często opierają się na: sławnych youtuberach (fanpage) oraz memach. Grupa docelowa takich kont to młode osoby, których prawdopodobnie nie zainteresujesz, gdy nagle zaczniesz wrzucać zdjęcia swojego bobasa.

  • Prawdziwe konta na sprzedaż z dużą ilością followersów znajdziesz bezpośrednio na Instagramie. Niektóre marki, chcąc posiadać duże konta o charakterze wizerunkowym, kupowały je bezpośrednio od Instagramerów czy blogerów, pisząc do nich prywatnie.

  • W sieci istnieją specjalne strony, gdzie możesz kupić followersów oraz konto na IG.

  • Uczciwy sprzedawca nie tylko poda Ci pełne statystyki, ale także wystawi aukcje na Allegro. Wtedy zakup jest rejestrowany.

instatips

instatips

kupie konto na instagramie

kupie konto na instagramie

Nie wydawaj kasy bez sensu

Kupowanie kont na Instagramie uważam za całkowity bezsens. Nic nie tworzy takiej wartości, jak konto, nad którym sami pracujemy, dzięki czemu mamy wiernych fanów od samego początku i zaangażowaną społeczność. Nawet jeśli kupisz konto od Instagramerki, która posiada realnych obserwujących z Polski, musisz założyć, że przekształcenie profilu to po prostu oszustwo i co najmniej połowa obserwatorów, niezainteresowana Twoim contentem odejdzie. Droga na skróty wiedzie często do pustego portfela i jakby się jej bliżej przyjrzeć, wcale nie jest fajna. Kupowanie followersów to takie samo oszustwo, które Instagram sukcesywnie karci. Czy zajmie się też biznesem sprzedaży rozwiniętych już kont? Tego nie wiadomo. Prawdą jest jednak, że lepiej stosować Instatipy, pracować nad swoim profilem i być zaangażowanym. Prawdziwa praca zawsze będzie wynagrodzona.

instatips

najlepsze-newslettery

Zapisz się do NEWSLETTERA!

Nasza relacja będzie bardzo prosta: Ty wpisujesz e-miala, a ja dostarczam Ci ciekawych kąsków marketingowych, inspiracje, świeże spojrzenie i parę dobrych newsów. Będzie kreatywnie, rzeczowo, ale też i zaskakująco! Co miesiąc dorzucam Ci mały prezent dopasowany do Twoich #potrzeb.

Hashtag #dlaciebie od razu nabiera jeszcze lepszego znaczenia 😉 Widzimy się już niebawem!

Udostępnij

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Share on linkedin
LinkedIn

O mnie

Pr w torebce
Cześć! Nazywam się Olga, jestem specjalistą ds. marketingu i influencerem własnego życia 🙂 Cieszę się, że jesteś na mojej stronie, na której piszę o mojej pracy, dzielę się wiedzą, technikami i narzędziami, które pomagają w codziennych zadania marketingowca, właścicieli biznesów oraz tych, którzy aktywnie działają w Social Mediach.

Kup e-book

Co znajdziesz w poradniku?

✅ 5 skutecznych strategii na zwiększenie zasięgu na Instagramie (organicznie)
✅ 5 przykładów wykorzystania wyżej wymienionych strategii na przykładzie różnych biznesów
✅ 16 wskazówek ogólnych, aby prężniej rozwijać swoje konto
✅ 5 odrębnych instrukcji do szybkiego, samodzielnego wdrożenia
✅ 18 stron praktycznej wiedzy

Opinie

Poprzedni
Następny

Instagram

Torebka kreatywnych i skutecznych narzędzi

Nasza relacja będzie bardzo prosta: Ty wpisujesz e-maila, a ja dostarczam Ci ciekawych kąsków marketingowych, inspiracje, świeże spojrzenie i parę dobrych newsów. Będzie kreatywnie, rzeczowo, ale też i zaskakująco! Co miesiąc dorzucam Ci mały prezent dopasowany do Twoich #potrzeb.

Hashtag #dlaciebie od razu nabiera jeszcze lepszego znaczenia 😉

Widzimy się już niebawem!

instagram-swipe-up