fbpx

Klatka końcowa, czyli jak nagrać Tik Toka z zachętą do obserwacji profilu

Dzisiaj pokażę Wam, w jaki sposób wykonać klatkę końcową na Tik Toku, aby w kilka sekund zachęcić odbiorcę do obserwacji całego profilu. To będzie szybka instrukcja na przyciągnięcie uwagi odbiorcy na dłużej.

Jak nagrać Tik Toka, czyli struktura krótkiego filmu

Każda historia ma swoją strukturę. Najczęściej (a właściwie prawie zawsze), jest to wstęp, rozwinięcie, zakończenie. Każdy film, który trafia do DC (sekcja Dla Ciebie), ma szanse przykuć przypadkowego oglądającego w stałego obserwatora i fana, któremu regularnie będą wyświetlać się wyświetlane przez Ciebie treści. Zauważ jednak, że niewielu twórców używa regularnie klatki końcowej, która jak się okazuje, jest bardzo skuteczna. Jak jednak nagrać taką klatkę końcową na Tik Toku i czym ona tak właściwie jest?

Klatka końcowa na Tik Toku, jako zachęta do obserwacji

Klatka końcowa na Tik Toku no po prostu krótki urywek filmu, w którym zachęcamy innych do obserwacji. Możesz to powiedzieć sama na końcu swojego filmu: „Obserwuj mnie, aby być na bieżąco z moimi ciekawostkami” lub wykonać szybki slajd, który wmontujesz na koniec video. Jak nagrać Tik Toka — to chyba każdy wie. Moim zadaniem będzie teraz pokazanie Ci, jak taki gotowy slajd stworzyć.

Jak nagrać Tik Toka z klatką końcową — instrukcja

  1. Logujemy się do Canvy.
  2. W wyszukiwarce wpisujemy: Klatka końcowa Tik Tok
jak-nagrac-tik_toka

3. Wybieramy szablon, który najbardziej nas interesuje i przerabiamy według uznania.

Pamiętaj, aby zachować spójność kolorystyczną z Twoją marką/profilem osobistym. Do szablonu możesz wkleić swoje zdjęcie, film, animacje i wszystko co tylko chcesz. Najważniejszy jednak będzie duży, widoczny napis FOLLOW/OBSERWUJ MNIE. Chodzi o to, aby slajd był krótki. Pamiętaj — czas użytkownika na Tik Toku jest bardzo cenny.

4. Po wyborze szablonu i zmianie pod własne preferencje, zapisz klatkę końcową na Tik Toku w formie mp4.

5. Tak przygotowaną klatkę końcową umieszczamy na końcu naszego Tik Toka. Moja klatka końcowa trwa 3 sekundy. Dodaję ją do filmów w aplikacji InShot.

 

Oglądnij instrukcje VIDEO – jak nagrać Tik Toka z klatką końcową

najlepsze-newslettery

Zapisz się do NEWSLETTERA!

Nasza relacja będzie bardzo prosta: Ty wpisujesz e-miala, a ja dostarczam Ci ciekawych kąsków marketingowych, inspiracje, świeże spojrzenie i parę dobrych newsów. Będzie kreatywnie, rzeczowo, ale też i zaskakująco! Co miesiąc dorzucam Ci mały prezent dopasowany do Twoich #potrzeb.

Hashtag #dlaciebie od razu nabiera jeszcze lepszego znaczenia 😉 Widzimy się już niebawem!

Udostępnij

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Share on linkedin
LinkedIn

O mnie

Pr w torebce
Cześć! Nazywam się Olga, jestem specjalistą ds. marketingu i influencerem własnego życia 🙂 Cieszę się, że jesteś na mojej stronie, na której piszę o mojej pracy, dzielę się wiedzą, technikami i narzędziami, które pomagają w codziennych zadania marketingowca, właścicieli biznesów oraz tych, którzy aktywnie działają w Social Mediach.

Kup e-book

Co znajdziesz w poradniku?

✅ 5 skutecznych strategii na zwiększenie zasięgu na Instagramie (organicznie)
✅ 5 przykładów wykorzystania wyżej wymienionych strategii na przykładzie różnych biznesów
✅ 16 wskazówek ogólnych, aby prężniej rozwijać swoje konto
✅ 5 odrębnych instrukcji do szybkiego, samodzielnego wdrożenia
✅ 18 stron praktycznej wiedzy

Opinie

Poprzedni
Następny

Instagram

Torebka kreatywnych i skutecznych narzędzi

Nasza relacja będzie bardzo prosta: Ty wpisujesz e-maila, a ja dostarczam Ci ciekawych kąsków marketingowych, inspiracje, świeże spojrzenie i parę dobrych newsów. Będzie kreatywnie, rzeczowo, ale też i zaskakująco! Co miesiąc dorzucam Ci mały prezent dopasowany do Twoich #potrzeb.

Hashtag #dlaciebie od razu nabiera jeszcze lepszego znaczenia 😉

Widzimy się już niebawem!

instagram-swipe-up