fbpx

Jak obejrzeć zdjęcia na Instagram bez logowania

Jak obejrzeć zdjęcia na Instagram bez logowania? Instagram nie umożliwia już swobodnego przeglądania profili. Jeśli chcesz zobaczyć, co słychać u znajomych, a nie jesteś zwolennikiem mediów społecznościowych, masz wybór: założyć pusty profil na Instagramie albo wykorzystać do tego jeden z proponowanych przeze mnie portali.

Jak obejrzeć zdjęcia na Instagram bez logowania — przydatne linki

Celowo podaję Ci kilka linków do portali, które umożliwiają podglądanie profili na Instagramie bez logowania. Jeśli jeden z podanych linków nie zadziała (nie odnajdzie profilu, którego szukasz) spróbuj innego odnośnika. Do tej pory pomagały mi:

Stories Down — jedna z moich ulubionych stron do przeglądania Instagrama. Nie tylko pozwala na podgląd zdjęć i relacji, ale również ich swobodne pobranie na komputer. To narzędzie chyba nigdy mnie nie zawiodło 😊

jak-obejrzec-zdjecia-na-instagram-bez-logowania

Picuki — dwa kliknięcia, bez przeszkód i logowania obejrzysz profil na Instagramie, jaki tylko chcesz. Portal udostępnia avatar, opis BIO, liczbę followersów, posty z pełnymi opisami i relacje.


Viewerig — jeśli dwa poprzednie portale nie spełnią Twoich wymagań, do trzech razy sztuka — wypróbuj Viewerig. Strona posiada rozbudowaną część merytoryczną, dlatego, jeśli dodatkowo szukasz wsparcia w prowadzeniu profilu na Instagramie, możesz poszukać ciekawych kąsków merytorycznych dla siebie (jednak bądź co bądź, siebie polecam Ci najbardziej <3).


Instalooker  — przeglądarka prywatnych kont na Instagramie. Portal pozwala obejrzeć zdjęcia na Instagram bez logowania oraz pobranie ich na swój komputer. Cały system jest bezpłatny, działa szybko i skutecznie.


Privatephotoviewer — jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia na Instagram bez logowania, ale wszystkie poprzednie portale zawiodły, wypróbuj Privatephotoviewer. Tak, jak w przypadku Viewerig, na stronie znjdziesz avatar profilu, opis BIO, liczbę followersów oraz zdjęcia.

Jak obejrzeć zdjęcia na Instagram bez logowania, gdy wszystkie sposoby zawodzą

Zdarza się, że pomimo chęci, portale nie udostępnią Ci wybranego konta na Instagramie. Wtedy musisz założyć osobne, puste konto w aplikacji — nie ma innego wyjścia. Istnieją portale, które umożliwiają podglądnięcie profili prywatnych. Należą do nich Instalooker, FototryckInstaSpy i wcześniej wspomniany PrivatePhotoViewer. Czy polecam Ci używanie skomplikowanych aplikacji, aby móc kogoś podglądnąć? Zdecydowanie nie 😊

Instagram bez logowania z możliwością pobrania zdjęć i video

Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia na Instagram bez logowania i dodatkowo pobrać inspirujące Cię materiały, wypróbuj Instagram Story Downloader. To narzędzie pobiera materiały w bardzo dobrej jakości w legalny sposób. Pamiętaj jednak, że relacje znikają po 24 godzinach od publikacji. Gdy ten czas minie, nie będziesz mogła pobrać zdjęć i video.

Udostępnij

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Share on linkedin
LinkedIn

O mnie

Pr w torebce
Cześć! Nazywam się Olga, jestem specjalistą ds. marketingu i influencerem własnego życia 🙂 Cieszę się, że jesteś na mojej stronie, na której piszę o mojej pracy, dzielę się wiedzą, technikami i narzędziami, które pomagają w codziennych zadania marketingowca, właścicieli biznesów oraz tych, którzy aktywnie działają w Social Mediach.

Kup e-book

Co znajdziesz w poradniku?

✅ 5 skutecznych strategii na zwiększenie zasięgu na Instagramie (organicznie)
✅ 5 przykładów wykorzystania wyżej wymienionych strategii na przykładzie różnych biznesów
✅ 16 wskazówek ogólnych, aby prężniej rozwijać swoje konto
✅ 5 odrębnych instrukcji do szybkiego, samodzielnego wdrożenia
✅ 18 stron praktycznej wiedzy

Opinie

Poprzedni
Następny

Instagram

Torebka kreatywnych i skutecznych narzędzi

Nasza relacja będzie bardzo prosta: Ty wpisujesz e-maila, a ja dostarczam Ci ciekawych kąsków marketingowych, inspiracje, świeże spojrzenie i parę dobrych newsów. Będzie kreatywnie, rzeczowo, ale też i zaskakująco! Co miesiąc dorzucam Ci mały prezent dopasowany do Twoich #potrzeb.

Hashtag #dlaciebie od razu nabiera jeszcze lepszego znaczenia 😉

Widzimy się już niebawem!

instagram-swipe-up