fbpx

Jak odzyskać konto na Tik Toku

Zainstalowałeś aplikację Tik Tok, ale stwierdziłeś, że nie jest ona dla Ciebie i postanowiłeś ją usunąć? A może Twoje konto Tik Tok zostało zawieszone i chciałabyś je odzyskać? Odzyskanie konta na Tik Toku nie jest ciężkie, o ile nie naruszyłeś regulaminu aplikacji w bardzo rażący sposób. Są na to dwa sposoby, które zaraz tutaj omówię. Pamiętaj jednak, że w Tik Tok cały czas podnosi swoje standardy. Jeśli naruszysz wyraźnie regulamin, podszywasz się pod znaną osobę lub nawołujesz do przestępstw, możesz mieć trudność z odzyskaniem konta na Tik Toku.

Jak odzyskać konto na Tik Toku po jego usunięciu

Jeśli zastanawiasz się jak odzyskać usunięte konto na Tik Toku mam dla Ciebie dobrą wiadomość. Masz możliwość odzyskania konta do 30 dniu od jego usunięcia. Oznacz to, że jeśli do 30 dniu uznasz, że jednak chcesz wrócić na stałe na aplikację Tik Tok i odzyskać dostęp do konta, możesz to zrobić w łatwy sposób. Czego będziesz potrzebować, aby odzyskać konto na Tik Toku? Adresu e-mail oraz hasła do usuniętego konta.

  1. Otwórz aplikację Tik Tok na ekranie głównym. Twoim pierwszym krokiem będzie próba zalogowania się do aplikacji.
  2. Ponieważ będziesz logować się do konta, które jeszcze niedawno było aktywne, kliknij ZALOGUJ SIĘ.
  3. Zaloguj się, używając swojej nazwy użytkownika i hasła do usuniętego konta, klikając opcję „Użyj telefonu / adresu e-mail / nazwy użytkownika” u góry listy. Jeśli nie pamiętasz hasła, nic nie szkodzi. Jeśli masz dostęp do adresu e-mial z którego konto zostało założone, możesz odzyskać hasło.
  4. Po zalogowaniu się danymi do usuniętego profilu pojawi Ci się ekran z informacją, że Twoje konto jest w trakcie dezaktywacji. Aby potwierdzić chęć odzyskania konta, kliknij „Aktywuj ponownie”.

 

 

 

Jak odzyskać konto na Tik Toku, które zostało zawieszone

W tej sytuacji musisz uzbroić się w cierpliwość. Jeśli jesteś pewien, że nie naruszyłaś w istotny sposób zasad Tik Toka lub Twoje konto zostało niesłusznie zawieszone skontaktuj się z działem pomocy Tik Toka: Jak odzyśkać konto Tik Tok – wsparcie lub napisz wiadomość na adres e-miał: info (at) tiktok.com.

Aby odzyskać konto na Tik Toku musisz być przede wszystkim przekonywujący. W e-mialu dokładnie opisz w jakich okolicznościach Twoje konto zostało zablokowane, jakie filmy wrzucałeś i podkreśl, że jesteś pewien, że profil został zablokowany niesłusznie. Napisz również, że Twoje konto zostało zablokowane pierwszy raz i nie znasz powodów jego zawieszenia. Dodaj, że respektujesz zasady panujące na Tik Toku i jego regulamin.

PAMIĘTAJ! Na Tik Toku nie wolno publikować i promować treści m.in. związanych z terroryzmem, przestępstwem, gangami, bronią, handlem ludźmi, narkotykami, wymuszeniami, szantażem, cyberprzestępczością, treści ukazujące przemoc wobec ludzi i zwierząt, samobójstw, okaleczeń, popularyzowania czynów niebezpiecznych. Tik Tok zabrania upubliczniania treści, które poniżają, prześladują i niosą mowę nienawiści. Pełną listę znajdziesz tutaj: LINK

Co to jest Tik Tok?

Co to jest Tik Tok chyba każdy już wie. Tik Tok to aplikacja, która polega na tworzeniu treści video, które często polegają na podjęciu wyzwania tanecznego lub zrobienia aktualnie popularnego trendu. Odpowiadając lepiej na pytanie co to jest Tik Tok, musimy wziąć pod uwagę, że aplikacja ta bardzo szybko się rozwija i zmienia formę publikowanych tam treści. Co dokładnie mam na myśli? Otóż fakt, że w tym momencie Tik Tok, który zrodził się z kiedyś bardzo sławnej aplikacji Musical.ly to już nie tylko taneczne trendy, ale przede wszystkim coraz więcej materiałów merytorycznych, edukacyjnych i wnoszący wartość dla odbiorcy. Bo to właśnie tam popularni Instagramowi influencerzy, ale także specjaliści przemycają swoją wiedzę o podróżach, kulinariach, psychologii a nawet tresurze psów. Może się nawet wydawać, że szybki przyrost użytkowników spowodował, że zasięgi niektórych twórców zaczęły spadać. Daleko jednak doszukiwać się tutaj prawd, skoro na Tik Toku jeszcze miejsca jest sporo.

 

najlepsze-newslettery

Zapisz się do NEWSLETTERA!

Nasza relacja będzie bardzo prosta: Ty wpisujesz e-miala, a ja dostarczam Ci ciekawych kąsków marketingowych, inspiracje, świeże spojrzenie i parę dobrych newsów. Będzie kreatywnie, rzeczowo, ale też i zaskakująco! Co miesiąc dorzucam Ci mały prezent dopasowany do Twoich #potrzeb.

Hashtag #dlaciebie od razu nabiera jeszcze lepszego znaczenia 😉 Widzimy się już niebawem!

Udostępnij

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Share on linkedin
LinkedIn

2 Responses

  1. Miałam konto na tik tok na którym tanczyłam normalne trendy. Nie wiem z jakiej przyczyny mi je zablokowaliście. Jest mi mega przykro. Nagrywałam na tym koncie prawie rok. Zblokowane konto jest od około 2 miesięcy. Pozdrawiam.

Comments are closed.

O mnie

Pr w torebce
Cześć! Nazywam się Olga, jestem specjalistą ds. marketingu i influencerem własnego życia 🙂 Cieszę się, że jesteś na mojej stronie, na której piszę o mojej pracy, dzielę się wiedzą, technikami i narzędziami, które pomagają w codziennych zadania marketingowca, właścicieli biznesów oraz tych, którzy aktywnie działają w Social Mediach.

Kup e-book

Co znajdziesz w poradniku?

✅ 5 skutecznych strategii na zwiększenie zasięgu na Instagramie (organicznie)
✅ 5 przykładów wykorzystania wyżej wymienionych strategii na przykładzie różnych biznesów
✅ 16 wskazówek ogólnych, aby prężniej rozwijać swoje konto
✅ 5 odrębnych instrukcji do szybkiego, samodzielnego wdrożenia
✅ 18 stron praktycznej wiedzy

Opinie

Poprzedni
Następny

Instagram

Torebka kreatywnych i skutecznych narzędzi

Nasza relacja będzie bardzo prosta: Ty wpisujesz e-maila, a ja dostarczam Ci ciekawych kąsków marketingowych, inspiracje, świeże spojrzenie i parę dobrych newsów. Będzie kreatywnie, rzeczowo, ale też i zaskakująco! Co miesiąc dorzucam Ci mały prezent dopasowany do Twoich #potrzeb.

Hashtag #dlaciebie od razu nabiera jeszcze lepszego znaczenia 😉

Widzimy się już niebawem!

instagram-swipe-up