fbpx

Jak zaplanować relacje na Instagramie, aby publikowały się same

Czy wiesz, że możesz zaplanować relacje stories na Instagramie i Facebooku tak, aby publikowały się same? Pokaże Ci prosty i szybki sposób, który maksymalnie zaoszczędzi Twój czas. Zaplanować możesz zarówno zwykłe zdjęcia, szablony, gry, filmy a nawet publikacje z naklejkami interaktywnymi.

Jak zaplanować relacje na Instagramie, dzięki aplikacji Business Suite

Jeśli chcesz zaplanować stories z wyprzedzeniem, koniecznie pobierz aplikację Facebooka: Business Suite. Myślę, że jeśli prowadzisz działania na Facebooku, miałaś już styczność z panelem Business Suite na despokie. Aplikacja na telefon pozwoli Ci na planowanie relacji na Instagramie (oraz Facebooku) w sposób szybki (z telefonu), przystępny i zorganizowany. Business Suite ma również wiele innych funkcji, na przykład planowanie postów, statystyki, podgląd wiadomości. My skupimy się dziś tylko na relacjach stories, gdyż to one są bohaterem naszego dzisiejszego wpisu 😊 

PS. Więcej newsów i ciekawych historii przeczytasz w sekcji Instagram.

 1. Pobierz aplikację Business Suite na telefon i zaloguj się do swoich kont firmowych na Facebooku. Jeśli Instagram jest połączony z Facebookiem, wyświetli się od razu w aplikacji.
 2. Teraz w pulpicie głównym kliknij niebieski plusik i wybierz opcję: RELACJA.
Jak-zaplanowac-relacje-na-Instagramie

3. Następnie wybierz z telefonu pojedyncze zdjęcie lub serię publikacji.

4. Po wybraniu umiejscowienia relacji (Facebook, Instagram) możesz zaplanować godzinę publikacji. Wybierz datę i godzinę, która najbardziej Ci odpowiada.

5. Gotowe

Jak zaplanować relacje na Instagramie — kilka ważnych informacji

 • Każdą relację możesz wzbogacić o naklejkę interaktywną (oznaczenie, ankieta itp.). Niestety opcję naklejek w aplikacji Business Suite są jeszcze ograniczone (nie znajdziemy tam np. popularnego Quizu), ale miejmy nadzieję, że Instagram szybko to zmieni.
 • Czasami zdarza się, że przy sprawdzaniu zaplanowanego filmu, nie odtwarza się dźwięk. Nie panikuj! Relacja opublikuje się z dźwiękiem. Testowałam to i sprawdzałam. Zawsze było okej 😊
 • Zawsze możesz edytować zaplanowaną relację. Dowolnie zmienisz datę publikacji lub całkiem ją usuniesz.
 • Jeśli w kalendarzu zaplanowanych relacji nie widzisz wcześniej dodanych zdjęć i filmów, nie przejmuj się, one tam są. Wielokrotnie odświeżałam aplikację w obawie, że o czym zapomniałam. Aplikacja czasem nie wyświetla wszystkich zaplanowanych relacji.

NIE MUSISZ UŻYWAĆ JUŻ ŻADNYCH ZENWETRZNYCH APLIAKCJI DO PLANOWNIA STORIES NA INSTAGRAMIE I FACEBOOKU. No chyba, że lubisz 😊

Jeśli chcesz zaplanować relacje na Instagramie wykorzystuj wspierane i wewnętrzne narzędzia Facebooka, takie jak Business Suite. Jest to narzędzie dzięki któremu możesz zarządzać cała firmą w jednym miejscu.

 • Wersja na komputery i aplikacja mobilna.
 • Przegląd najnowszych reklam i statystyki dotyczące postów.
 • Wyświetlanie aktywności.
 • Zintegrowana skrzynka odbiorcza.
 • Możliwość publikowania postów i relacji wraz z ich planowaniem.
 • Zaktualizowany widok Statystyk.

Udostępnij

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Share on linkedin
LinkedIn

O mnie

Pr w torebce
Cześć! Nazywam się Olga, jestem specjalistą ds. marketingu i influencerem własnego życia 🙂 Cieszę się, że jesteś na mojej stronie, na której piszę o mojej pracy, dzielę się wiedzą, technikami i narzędziami, które pomagają w codziennych zadania marketingowca, właścicieli biznesów oraz tych, którzy aktywnie działają w Social Mediach.

Kup e-book

Co znajdziesz w poradniku?

✅ 5 skutecznych strategii na zwiększenie zasięgu na Instagramie (organicznie)
✅ 5 przykładów wykorzystania wyżej wymienionych strategii na przykładzie różnych biznesów
✅ 16 wskazówek ogólnych, aby prężniej rozwijać swoje konto
✅ 5 odrębnych instrukcji do szybkiego, samodzielnego wdrożenia
✅ 18 stron praktycznej wiedzy

Opinie

Poprzedni
Następny

Instagram

Torebka kreatywnych i skutecznych narzędzi

Nasza relacja będzie bardzo prosta: Ty wpisujesz e-maila, a ja dostarczam Ci ciekawych kąsków marketingowych, inspiracje, świeże spojrzenie i parę dobrych newsów. Będzie kreatywnie, rzeczowo, ale też i zaskakująco! Co miesiąc dorzucam Ci mały prezent dopasowany do Twoich #potrzeb.

Hashtag #dlaciebie od razu nabiera jeszcze lepszego znaczenia 😉

Widzimy się już niebawem!

instagram-swipe-up