fbpx

Jak zrobić Best Nine 2021? Podsumowanie roku na Instagramie

Best Nine 2021 to nic innego, jak dziewięć zdjęć z najwyższą liczbą serduszek, które uzyskaliśmy w bieżącym, kończącym się roku. Jak zrobić kolaż Top Nine szybko, sprawnie i bezpiecznie?

Ponieważ koniec roku pędzi nieubłaganie postanowiłam pokazać Ci trzy najlepsze i najbezpieczniejsze portale, które wygenerują dla Ciebie Twoje Best Nine 2021. Uważaj na aplikacje, które proszą Cię o dane logowania do Instagrama, adres e-mial lub przeprowadzają budzącą obawy weryfikację. Grozi to np. kradzieżą profilu lub blokadą założoną przez Instagrama.

Dlaczego Best Nine na Instagramie jest tak popularne

Coroczny kolaż tworzony przez użytkowników Instagrama to już tradycja. Dzięki segregacji najlepszych publikacji wpadamy w zadumę (w końcu to nasze wspomnienia), a dla wielu z nas praca 😊 Best Nine to także okazja do przeanalizowania strategii publikacji. Dokładnie widzimy, co podobało się naszym odbiorcom. Czy warto publikować zbliżone do najpopularniejszych postów treści? A może najwięcej serduszek zebrały te publikacje, które odzwierciedlały najważniejsze wydarzenia z naszego życia? Niezależnie od tego, jakie zdjęcia znajdą się w Twoim Best Nine, prześledź swoje publikacje, aby w nowym roku działać jeszcze sprawniej.


Jednak czy Best Nine to tylko coroczna zabawa? Oczywiście, że nie. Best Nine to BYŁA także aplikacja, która umożliwiała wykonanie kolażu i podzielenie się nim ze znajomymi. W 2020 roku Best Nine wykonało 15 mln użytkowników! Dziś Top Nine przekształcił się w Creator Kit. Stało się tak dlatego, że wiele portali podszywało się pod oficjalną, bezpieczną i pierwotną aplikację. Dzięki Creator Kit stworzysz nie tylko kolaż najlepszych zdjęć, ale także filmów.

Jak zrobić Best Nine 2021 — najlepsze portale do stworzenia dziewięciu TOP zdjęć z Twojego Instagrama

IQHashtags

Ten portal to nie tylko Best Nine 2021, ale także analiza hashatgów, followersów i głównych statystyk Twojego profilu. I chociaż pisałam o nim wielokrotnie, dziś chciałam Ci pokazać bardzo przydatną funkcję, która pozwoli wygenerować najlepsze publikacje, które pojawiły się w różnym, wybranym przez Ciebie okresie czasu.

  1. Załóż i zaloguj się do swojego konta IQHashtags
  2. Wybierz Top 9 z menu po lewej stronie
  3. Wybierz zakres dat (od stycznia do grudnia bieżącego roku)
  4. Wygeneruj i pobierz swoje BEST NINE 2021
jak-zrobic-best-nine-2021

Aplikacja Creator Kit

Do Creator Kit zalogujesz się za pomocą aplikacji na telefonie lub platformy na komputerze. Creator Kit nie tylko wygeneruje Best Nine 2021, ale także pozwoli Ci na montaż filmu video na stories lub do postu. Aplikacja proponuje szereg ciekawych szablonów i gotowych animacji, które na pewno wzbogacą Twoje historie.

jak-zrobic-best-nine-2021

Sprawdź swoje Best Nine 2021 przez aplikację Instagrama

Najlepsze posty możesz podglądnąć również w sekcji STATYSTYKI na Instagramie. Co prawda aplikacja nie pozwoli Ci na wygenerowanie dziewięciu najlepszych zdjęć w osobnej publikacji, ale pokaże, które posty były najlepsze, biorąc pod uwagę różne zmienne: wyświetlenia, polubienia, obserwujący, komentarze, dotknięcia adresu firmy i wiele innych.

Aby podglądnąć swoje Best Nine 2021 na Instagramie:

  1. Zaloguj się do własnego profilu
  2. Kliknij w prawym górnym roku w kwadracik z poziome kreseczki
  3. Wybierz STATYSTYKI
  4. Następnie wybierz sekcję UDOSTĘPNIONA PRZEZ CIEBIE ZAWARTOŚĆ — POSTY
  5. Gotowe
jak-zrobic-best-nine-2021

Udostępnij swój Best Nine 2021 i dodaj odpowiednie hasztagi

Jeśli zdecydujesz się na publikacje swojego Best Nine na Instagramie, pamiętaj o dodaniu odpowiednich hastagów: #top9 #topnine #najlepsza9 #topnine2021 #bestnine #2021bestnine #best9 #topnineof2021 #instagramtop9

Udostępnij

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Share on linkedin
LinkedIn

O mnie

Pr w torebce
Cześć! Nazywam się Olga, jestem specjalistą ds. marketingu i influencerem własnego życia 🙂 Cieszę się, że jesteś na mojej stronie, na której piszę o mojej pracy, dzielę się wiedzą, technikami i narzędziami, które pomagają w codziennych zadania marketingowca, właścicieli biznesów oraz tych, którzy aktywnie działają w Social Mediach.

Kup e-book

Co znajdziesz w poradniku?

✅ 5 skutecznych strategii na zwiększenie zasięgu na Instagramie (organicznie)
✅ 5 przykładów wykorzystania wyżej wymienionych strategii na przykładzie różnych biznesów
✅ 16 wskazówek ogólnych, aby prężniej rozwijać swoje konto
✅ 5 odrębnych instrukcji do szybkiego, samodzielnego wdrożenia
✅ 18 stron praktycznej wiedzy

Opinie

Poprzedni
Następny

Instagram

Torebka kreatywnych i skutecznych narzędzi

Nasza relacja będzie bardzo prosta: Ty wpisujesz e-maila, a ja dostarczam Ci ciekawych kąsków marketingowych, inspiracje, świeże spojrzenie i parę dobrych newsów. Będzie kreatywnie, rzeczowo, ale też i zaskakująco! Co miesiąc dorzucam Ci mały prezent dopasowany do Twoich #potrzeb.

Hashtag #dlaciebie od razu nabiera jeszcze lepszego znaczenia 😉

Widzimy się już niebawem!

instagram-swipe-up