Pierwsze 8 sekund decyduje o tym, czy potencjalnego klienta zainteresuje Twoja oferta. Wykorzystaj je maksymalnie dzięki skutecznym mediom społecznościowym.

Cześć! Nazywam się Olga, jestem Content & Social Media Managerem, freelancerem i influencerem własnego życia!

Cieszę się, że jesteś na mojej stronie, na której piszę o mojej pracy, dzielę się wiedzą, technikami i narzędziami, które pomagają w codziennych zadaniach marketingowca, właściciela biznesu oraz osobom aktywnie działających w Social Mediach. Uwielbiam marketing, zagłębianie się w wynikach badań, branżowe książki, publikacje i pomysły.


Z dużym podnieceniem śledzę nowinki marketingowe, zarówno te na Instagramie, Facebooku, Linkedin, TikToku, jak również w content marketingu. Moją misją jest dbanie o to, aby wizerunek marek oraz osób w sieci wywierał pozytywne relacje z otoczeniem. Dbam o to, aby marketing zmieniał na lepsze życie firm i ludzi. Chcę, aby zarówno Twoja marka, jak i własne, osobiste „ja” były harmonijne, zrozumiałe i przesyłały konkretną, wyróżniającą nas od konkurencji informacje.

Zawodowo

Jestem Content & Social Media Managerem, marketingowcem z wykształcenia. Ukończyłam również studia z zarządzania, ekonomii i finansów na Szkole Głównej Handlowej SGH w Warszawie i Uniwersytecie Jagiellońskim.

Byłam odpowiedzialna za marketing i sprzedaż marek działających m.in. w branży turystycznej, restauracyjnej, medycznej, budowlanej, coachingowej, odzieżowej, gabinetów terapii psychologicznych i wielu innych.

Wierzę w kreatywne i oryginalne kampanie sprzedażowe i liczby, które się za nimi kryją. Analizuję, wyciągam wnioski ze statystyk, wszystko po to, aby w przyszłości działać jeszcze efektywniej. Nie sprzedaje magicznych sposobów na osiągnięcie sukcesu w social mediach, wierzę jednak w dobre przygotowanie i komunikację skrojoną na miarę idealnego klienta.

Specjalizuję się w projektowaniu skutecznych strategii obejmujących content & social media marketing. Wspieram marki, które już istnieją, jak również wprowadzam na rynek nowe produkty i usługi.

Dzięki mnie zaistniejesz w sieci.

Zainteresowałam Cię i chcesz ze mną współpracować?

Wszystko co zrobisz lub powiesz jest PR!

Jako mała dziewczynka wygrywałam turnieje tańca towarzyskiego, przywożąc do domu złote medale i puchary. Pojawiałam się w lokalnych i ogólnopolskich gazetach, tworząc wizerunek młodej tancerki, już od najmłodszych lat. Pisałam wiersze, które świadomie wysyłałam do gazet z rubrykami poetyckimi dla dzieci i młodzieży, aby móc nacieszyć się drukiem własnej twórczości, nie oczekując w zamian żadnej nagrody. Grywając w spektaklach, przemieniałam się w przypisane mi rolę, które starannie ćwiczyłam, aby jak najdokładniej odwzorować prezentowaną postać. W międzyczasie tworzyłam treści do lokalnej gazety, nie wiedząc, że po kilku latach nadal będę robić to samo.

Już wtedy, będąc młodą osobą, widziałam, jak ważne jest kreowanie własnego wizerunku. Jak wiele możemy zmienić i zyskać, tworząc odpowiedni obraz siebie. Wiedziałam, że wizerunkiem można skutecznie sprzedawać. Mając styczność z pierwszymi mediami społecznościowymi, widziałam jednak, jak łatwo jest stworzyć fałszywy obraz siebie, całkowicie pozbawiony autentyczności. Obserwowałam również jak jej brak i nieodpowiednia komunikacja zabijała wiele marek i pogrążała znane z telewizji osoby.

Wtedy postanowiłam sobie, że stworzę platformę, która nie tylko pomoże innym skutecznie działać w mediach społecznościowych, ale przede wszystkim robić to autentycznie, pozytywnie i w zgodzie ze sobą.

Wierzyłam, że mogę wzbudzić w ludziach potencjał, szczerą chęć do wyrażania siebie. Wierzyłam, że można być sobą, przekazywać własne, szczere myśli, edukować innych, budować wizerunek marki opiekuna, eksperta, sprzedając przy tym swoje produkty i usługi.

PR jest wszędzie
Otacza nas zarówno na polu zawodowym, w świecie marek jak i osobistym
PR to zarządzanie reputacją i budowanie naszego wizerunku
PR to budowanie relacji z naszymi odbiorcami
PR to relacje z mediami
PR to Twoja marka osobista
Poprzedni
Następny

PRWTOREBCE to taka torebka, pełna narzędzi i rozwiązań, które pomogą Ci skutecznie komunikować Twoją markę w social mediach. Kompleksowo, skutecznie, autentycznie i szczerze.

Jako fanka torebek powiem Ci, że w moim kuferku zawsze mam wszystko, co uratuje mnie z każdej, nawet kryzysowej sytuacji. Zapraszam Cię zatem do mojej torebki. Przygotowałam dla Ciebie wiele ciekawych narzędzi, rozwiązań i ciekawostek.

PRWTOREBCE to przestrzeń, która rozbudzi w Tobie potencjał i odwagę do działania w social mediach.

Przeczytaj na blogu:

Rolki na Instagramie pomysły

Rolki na Instagramie — pomysły na udane video dla marki i influencera

Rolki na Instagramie zajęły centralną część aplikacji i tym samym narobiły dużego szumu wśród marek i influencerów. Twórcy Instagrama zapowiedzieli, że algorytm będzie premiował głównie video, a to za sprawą zmieniających się oczekiwań i potrzeb użytkowników. Wiele osób szuka skutecznych pomysłów na viralowe rolki, o których dziś sporo Ci opowiem. Pomysły na rolki na Instagramie mogą być proste, ale ich wykonanie dosłownie zwalać z nóg.

Czytaj więcej »
okładki-wyróżnione-na-instagramie

Okładki wyróżnione na Instagramie. Jak stworzyć okładki do wyróżnionych relacji na Instagramie

Okładki wyróżnione na Instagramie to wizytówka Twojego profilu. Dzięki nim dodasz swojemu profilowi spójności, estetyki i wyraźnego, zgodnego z Twoim key visual wyglądu. W internecie widziałam sporo artykułów na temat okładek wyróżnionych na Instagramie, ale żaden z nich nie mówił o TRENDACH estetycznych, o których powinnaś wiedzieć.

Czytaj więcej »