Cześć! Nazywam się Olga, jestem specjalistą ds. marketingu i influencerem własnego życia 🙂

Cieszę się, że jesteś na mojej stronie, na której piszę o mojej pracy, dzielę się wiedzą, technikami i narzędziami, które pomagają w codziennych zadania marketingowca, właścicieli biznesów oraz tych, którzy aktywnie działają w Social Mediach. Uwielbiam marketing, zagłębianie się w wynikach badań, branżowe książki, publikacje i pomysły. Z dużym podnieceniem śledzę nowinki marketingowe, zarówno te na Instagramie jak i w content marketingu. Moją misją jest dbanie o to, aby wizerunek marek oraz person w sieci wywierał pozytywne relacje z otoczeniem. Dbam o to, aby marketing zmieniał na lepsze życie firm i ludzi. Chcę aby zarówno twoja marka jak i własne, osobiste „ja” były harmonijne, zrozumiałe i przesyłały konkretną, wyróżniającą nas od konkurencji informacje. Chcę wspierać w budowaniu wizerunku marki i relacji z otoczeniem.

Dlaczego PR w torebce?

– PR jest wszędzie, otacza nas zarówno na polu zawodowym, marek jak i osobistym, – PR to budowanie relacji z naszymi odbiorcami, – PR to zarządzanie reputacją i budowanie naszego wizerunku, – PR to relacje z mediami, – PR to twoja marka osobista.

WSZYSTKO CO ZROBISZ LUB POWIESZ JEST PR!

Definicji PR (Public Relations) jest co nie miara. Wikipedia podaje że jest to kształtowanie stosunków publicznie działającego podmiotu z jego otoczeniem. Celem działań public relations jest dbałość o dobry wizerunek, akceptację i życzliwość wobec działań danej osoby lub organizacji. MOJE PASJE Staram się dbać o to, aby wykorzystywać jak najlepiej każdy dzień. Czasem wystarcza zrobić jedną małą rzecz, żeby było wspaniale. Uwielbiam Social Media, rozmowy z ludźmi i kreatywne spędzanie czasu.