fbpx

3 najważniejsze imprezy dla blogerów i influencerów. Nie może Cię tam zabraknąć!

Blogerzy, youtuberzy, influencerzy i każdy internetowy twórca na co dzień może nie mieć kontaktu ze swoimi kolegami z sieci. Blogosfera oprócz kreatywnych pomysłów i sławnych blogerów rządzi się swoimi prawami – także imprezami. Spotkania blogerek to już tradycja, która na stałe zagościła w kalendarzu każdego internetowego twórcy. Głównymi punktami spotkań blogerskich jest nie tylko networking, ale także prelekcje, edukacja i integracja.

Przedstawiam Wam najważniejsze spotkania blogerek, na których warto się pojawić i zdecydowanie (nie tylko) dla zabicia czasu. Blogosefra oszalała na ich punkcie.

Festiwal Kobiet Internetu

To wydarzenie po raz pierwszy odbyło się w 2019 roku i już nie mogę się doczekać jego kolejnych edycji. Spotkania blogerek to nie tylko możliwość rozmowy z niszowymi twórcami, którzy nie występują w telewizji, ale również okazja do podzielenia się opiniami z celebrytami. Festiwal Kobiet Internetu to wymiana doświadczeń, edukacja, prelekcje, warsztaty ze znanymi markami, wywiady, setki rozmów i przede wszystkim motywacja, której czasami brakuje. Impreza dla blogerek organizowana w Gdańsku jest prawdziwym świętem wszystkim blogerek, instagramerek i vlogerek. Polska blogosfera bardzo dobrze przyjęła pierwszą edycję festiwalu. Kogo spotkasz na tym wydarzeniu? Nie tylko kobiety, które zostały ogłoszone w Rankingu Najbardziej Wpływowych Kobiet Polskiego Internetu. Uczestnikiem festiwalu może być każda pani aktywna w Internecie i posiadająca minimum jeden kanał w Social Mediach. Pamiętaj: każda okazja do powiększenia swojej sieci kontaktów jest dobra, zwłaszcza podczas spotkań i imprez blogerskich. Spotkania blogerek to potężna dawka motywacji i inspiracji, którą możesz wykorzystać na co dzień. Blogosfera już zapisała to wydarzenie w swoim kalendarzu na 2020 rok.

See Bloggers

Jeszcze przed wakacjami Łódź pęka w szwach od nalotu młodych, kreatywnych ludzi. See Blogers to z pewnością największe wydarzenia influencerów w Polsce, które zapracowało sobie na bardzo pozytywną opinię i jednocześnie stało się tradycyjnym zlotem najbardziej wpływowych ludzi Internetu. Wydarzenie, to także plebiscyt #Hashtagi roku. Laureatami są twórcy, którzy wyróżniają się swoją działalnością, kreują oryginalne treści, a ich odbiorcy tworzą aktywną społeczność. Nie należy przecież zapominać, że blogosfera to kreatywni, żywiołowi ludzie. Czego możesz spodziewać się na spotkaniu? Kreatywnych warszatów, ciekawych i merytorycznych paneli dyskusujnych, wymiany doświadczeń z ponad 2 tysiącami uczestników oraz stref tematycznych, na których nie tylko wykonasz Instagramowe zdjęcie, ale również spotkasz osoby mające podobne zainteresowania do Twoich.

Influencer Live Poznań

Tego wydarzenia nie mogło tutaj zabraknąć. Influencer LIVE Poznań to coroczne wydarzenie dla najlepszych twórców internetowych oraz osób związanych z Influencer marketingiem. Spotkania dla blogerek pozwalają bliżej poznać aspekty współpracy z markami oraz wymienić się własnymi opiniami. To wydarzenie gwarantuje uczestnikom strefę edukacyjną w zakresie zakładania własnego biznesu w Internecie, reguł rządzących tym światem oraz reklam. Influencer LIVE Poznań zawsze odbija się głębokim echem wśród twórców lifestylowych, modowych, beauty, zajmujących się paretingiem, rozwojem i nowymi technologiami, a także kulinarami i podróżami. Cała blogosfera na jednym wydarzeniu? To możliwe.

Zobacz również:

najlepsze-newslettery

Zapisz się do NEWSLETTERA!

Nasza relacja będzie bardzo prosta: Ty wpisujesz e-miala, a ja dostarczam Ci ciekawych kąsków marketingowych, inspiracje, świeże spojrzenie i parę dobrych newsów. Będzie kreatywnie, rzeczowo, ale też i zaskakująco! Co miesiąc dorzucam Ci mały prezent dopasowany do Twoich #potrzeb.

Hashtag #dlaciebie od razu nabiera jeszcze lepszego znaczenia 😉 Widzimy się już niebawem!

Udostępnij

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Share on linkedin
LinkedIn

O mnie

Pr w torebce
Cześć! Nazywam się Olga, jestem specjalistą ds. marketingu i influencerem własnego życia 🙂 Cieszę się, że jesteś na mojej stronie, na której piszę o mojej pracy, dzielę się wiedzą, technikami i narzędziami, które pomagają w codziennych zadania marketingowca, właścicieli biznesów oraz tych, którzy aktywnie działają w Social Mediach.

Kup e-book

Co znajdziesz w poradniku?

✅ 5 skutecznych strategii na zwiększenie zasięgu na Instagramie (organicznie)
✅ 5 przykładów wykorzystania wyżej wymienionych strategii na przykładzie różnych biznesów
✅ 16 wskazówek ogólnych, aby prężniej rozwijać swoje konto
✅ 5 odrębnych instrukcji do szybkiego, samodzielnego wdrożenia
✅ 18 stron praktycznej wiedzy

Opinie

Poprzedni
Następny

Instagram

Torebka kreatywnych i skutecznych narzędzi

Nasza relacja będzie bardzo prosta: Ty wpisujesz e-maila, a ja dostarczam Ci ciekawych kąsków marketingowych, inspiracje, świeże spojrzenie i parę dobrych newsów. Będzie kreatywnie, rzeczowo, ale też i zaskakująco! Co miesiąc dorzucam Ci mały prezent dopasowany do Twoich #potrzeb.

Hashtag #dlaciebie od razu nabiera jeszcze lepszego znaczenia 😉

Widzimy się już niebawem!

instagram-swipe-up